Casambi rolluikschakelaar inbouw
De Casambi CBA UP is een compacte inbouwactor voor het draadloos bedienen van rolluiken, jaloezieƫn en zonwering. De module ondersteunt positie-instelling, lamelhoekregeling bij geschikte jaloezieƫn en lokale bediening via twee programmeerbare ingangen.
Rolluiken en jaloezieƫn opnemen in Casambi
Met de CBA UP regel je zonwering vanuit dezelfde Casambi-omgeving als de verlichting. Naast omhoog en omlaag kan het systeem bij geschikte toepassingen ook de positie en lamelhoek aansturen.
Ook lokaal te bedienen
De module heeft twee programmeerbare ingangen voor bijvoorbeeld een conventionele op/neer-drukknop. Daardoor combineer je app-bediening en automatisering met normale wandbediening.
Veelgestelde vragen
Waarvoor is de Casambi CBA UP bedoeld?
Voor het bedienen van onder andere rolluiken, jaloezieƫn en zonwering binnen een Casambi-netwerk.
Kan de CBA UP de lamelhoek van jaloezieƫn regelen?
Ja. De fabrikant noemt naast absolute positie ook regeling van de lamelhoek bij geschikte jaloezieƫn.
Kan ik een gewone rolluikdrukker blijven gebruiken?
Ja. De CBA UP 10.752 heeft twee programmeerbare ingangen die onder andere voor lokale op/neer-bediening kunnen worden gebruikt.